Pharell Williams vystúpil na Apple dni Zeme!

0
Pharell Williams - svetapple.sk

Včera sa na dvore sídla spoločnosti Apple konal veľký deň Zeme, keďže Coupertínsky gigant si veľmi dobre uvedomuje, že Zem je len jedna a snaží sa byť voči nej čo najviac šetrný. Včerajšok však stál za to a to najmä pre zamestnancov Jablkovej spoločnosti. Okrem Tima Cooka a ďalších dôležitých ľudí, bez ktorých by Apple nikdy nefungovalo vystupil na týchto oslavách aj známy spevák Pharell Williams!

Pharell Williams na oslavách dňa Zeme!

Známy spevák, ktorého poznáme napríklad pod skladbou Happy, sa zúčastnil dňa Zeme, ktorý spoločnosť Apple pre svojich zamestnancov  usporiadala práve včera. Ako všetci dobre vieme aj Pharell je jedna zo známych osobností, ktorej spoločnosť Apple odovzdala Apple Watch, aby im urobil reklamu. Ako môžme vidieť na následujúcej fotografii, ktorú zavesil CEO spoločnosti Apple Tim Cook na Twitter, Pharell má na ruke práve Apple Watch. Nie je však jediný. Svoje Apple Watch nosia aj napríklad speváčky Katy Perry či Beyonce. Z mužov tu je napríklad známy americký rapper Drake.

Včerajší deň bol podľa mnohých zúčastnených naozaj vydarený a je skutočne milé, keď pre vás zamestnávateľ ako Apple vybaví podobnú akciu. Škoda však, že na Slovensku je niečo podobné len neuskutočniteľným snom. Každopádne sa tu pekne ukazuje, že Apple sa o svojich zamestnancov snaží starať čo najlepšie!

Pharell Williams na oslavách dňa zeme! - svetapple.sk

Pharell Williams na oslavách dňa zeme! – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk