Pozrite sa na 5 najlepších stojanov pre Apple Watch

0
Apple Watch 2 - svetapple.sk

Hodinky Apple Watch so sebou priniesli úplne novú produktovú kategóriu, stojany pre inteligentné hodinky. Až doteraz mali inteligentné hodinky k dispozícii len dodatočné remienky, prípadne ochranné fólie na displej alebo náhradné nabíjačky. Odteraz sa však začína predávať množstvo stojanov od svetoznámych výrobcov príslušenstva, ktoré disponujú konektorom MagSafe, vďaka čomu neslúžia len na odloženie hodiniek, ale aj na nabíjanie. Hodinky tak budú nabité vždy, keď ich budete potrebovať. Využíva sa navyše indukčné nabíjanie, čiže do hodiniek netreba nič pripojiť. Tu je výber príslušenstva, ktoré zaujme najviac.

Podotýkam, že všetko príslušenstvo je svojimi funkciami veľmi podobné a tak sa o jeho funkcionalite netreba veľmi rozpisovať. Jednotlivé stojany sa odlišujú cenou, dizajnom, farbou, tvarom a použitými materiálmi.

1. Nomad Stand pre Apple Watch – ($60)

Nomad myslí na fakt, že existujú dve farebné prevedenia Apple Watch a tak jeho stojan nájdeme aj vo verzii Space Gray. Jedná sa o hliníkový stojan s jednoduchým, ale futuristickým dizajnom, v ktorom sa ukrýva indukčná nabíjačka.

2. Pad & Quill Luxury Pocket Stand – ($80)

Výrobcovia príslušenstva pre Apple Watch očividne milujú drevo a tak Pad & Quill predáva luxusný stojan dostupný v dvoch prevedeniach – čerešňovom a mahagónovom. V oboch prípadoch sa používa jeden kus dreva vyťažený v Minneapolise. Aby bolo možné stojan jednoducho prenášať, je možné ho zložiť, vďaka čomu nezaberá žiadne miesto. Samozrejme, najhlavnejšiou informáciou je, že si s ním môžte aj nabíjať svoje hodinky.

3. Navitech Apple Watch Series Dock – ($35, 40)

Tento stojan disponuje inteligentným ovládačom, ktorý vie prepnúť nabíjací stojan do režimu spánku tak, aby sa predišlo prebitiu batérie a poškodeniu 100-percentne nabitých hodiniek Apple Watch. Na druhú stranu, rovnaký čip sa nachádza aj v samotných hodinkách.

 

4. Twelve South HiRise for Apple Watch – ($50)

TwelveSouth nesmie v zozname chýbať a známy výrobca vyrobil aj svoj vlastný stojan pre Apple Watch. Ako je vidieť, HiRise pre Apple Watch je celkom nízky, no má zaujímavý dizajn a obsahuje priestor pre uloženie nabíjacieho kruhu pre hodinky. Stojan bude dostupný v dvoch farebných prevedeniach, bielom a čiernom.

5. Howard HEDock – ($49)

Má tvar písmena S, pričom zboku nájdeme držiak pre kábel (kvôli zachovaniu jednoduchosti) a nakoniec aj kruhový otvor pre nabíjačku. Spoločnosť bude predávať svoj dock výhradne v striebornej verzii, no dostupnosť bude celkom komplikovaná. Howard začne vyrábať svoj dock totiž až po tom, ako Apple zverejní rozmery svojej nabíjačky.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk