Pozrite si ďalšie propagačné video na Apple Watch!

0

Christy Turlington je profesionálna modelka, ktorá je aj napriek svojmu vyššiemu veku stále žiadaná. Táto osobnosť sa dokonca objavila po boku Tima Cooka na pódiu počas Keynote, kedy boli prezentované hodinky Apple Watch. Christie sa stala akousi tvárou týchto hodiniek, keďže ich nosila ešte dávno predtým, ako sa začali predávať. Apple však so spoluprácou so známou modelkou nekončí. Práve naopak, vydalo ďalšie video, v ktorom účinkuje!

Christie Turlington a Apple Watch

Vzhľadom na to, že Apple Watch nie sú len inteligentné hodinky, ktoré fungujú ako druhá obrazovka iPhone a dajú sa využívať aj na iné veci, ako napríklad na šport vďaka niekoľkým senzorom, ktoré sa v nich nachádzajú, určite si ich obľúbia aj aktívnejší používatelia. Jedným z takých používateľov je nepochybne aj Christie, ktorej posledný cieľ bol zdolať 4 hodinovú hranicu maratónu (42 km behu).

Samozrejme všetko za asistencie hodiniek Apple Watch, ktoré mala po celý čas na ruke. To či sa jej podarilo dostať pod 4 hodiny sa už dozviete v následujúcom videu. Každopádne musíme Apple pochváliť za pomerne kreatívne propagačné videá, ktoré nie sú vôbec „násilné“ a ukazujú používateľskú skúsenosť. Takto sa to má robiť!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk