3 zaujímavé nové aplikácie v App Store

0
App-Store-Svetapple.sk

Opäť ti prinášame zopár aplikácií, ktoré sú teraz nové na App Store. V tomto článku ukážeme zopár aplikácií, ktoré však nemusia byť zdarma. Aplikáci sú rôzneho druhu a plnia rozličné funkcie. Poďme sa na ne teda  pozrieť.

1. COSMOTE Cloud

COSMOTE Cloud je službou, ktorá sa zameriava na tých z nás, ktorí chcú mať svoje súkromné dáta dobre zabezpečené a chcú mať k týmto údajom prístup kedykoľvek a kdekoľvek. S touto aplikáciou môžeš bezpečne ukladať, prezerať a zdieľať svoje dáta s celou rodinou či priateľmi prostredníctvom akéhokoľvek zariadenia, ktoré vlastníš.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 4

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: COSMOTE Cloud – COSMOTE

Cena aplikácie: Zadarmo

2. SONIC RUNNERS

Sonic sa vracia! Ak patríš medzi fanúšikov najrýchlejšieho ježka Sonica, tak si tiež zamiluješ túto hru. Stačí iba poklepať na obrazovku a môžeš behať, skákať a rotovať. Dokonči všetky úrovne a vylepši schopnosti tvojich kreslených hrdinov.

iPhone Screenshot 3

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: SONIC RUNNERS – SEGA CORPORATION

Cena aplikácie: Zadarmo

3. Fitway

Jednoduchá a účinná aplikácia pre každodenné cvičenie. Fitway obsahuje tri rôzne úrovne cvičenia: 5, 8 a 10 minút. Stačí len nasledovať detailné videoinstrukce a neustále zlepšovať a zdokonaľovať svoju kondíciu. Nepotrebuješ žiadne cvičebné náčinie, takže žiadne výhovorky a začnite rovno dnes.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Fitway Daily Abs Workout: 8 Minutes Six Pack Ab Exercises Videos – Martijn Gun

Cena aplikácie: Zadarmo

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk