Goat simulátor príde aj na iOS

0

Jedna z najšialenejších počítačových hier súčastnosti je jednoznačne Goat Simulator. Hra, v ktorej je v hlavnej úlohe koza, na seba upútala neskutočnú pozornosť po jej príchode na počítačový trh. Zdá sa, že autori sa rozhodli preniesť túto „koziu“ zábavku aj na mobilné zariadenia a ohlásili, že táto doslovná šialenosť prichádza na iOS!

Goat Simulátor na iOS

Áno čítate správne! Hra, v ktorej hlavnú úlohu hrá koza to na App Store zrejme nebude mať také ťažké, vzhľadom na jej neskutočný úspech na počítačovom trhu. Autori zdá sa nezaspali na vavrínoch a našli si spôsob ako hru preniesť o level vyššie. Zatiaľ nie sú známe nijaké bližšie informácie. Pokiaľ však „kozieho simulátora“ nepoznáte, odporúčame si pozrieť tento krátky trailer pre PC.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk