Jailbreak na iOS 9 je von!

0

Ešte pred oficiálnym vydaním iOS 9 sme písali, že nový mobilný operačný systém nebude možné Jailbreaknúť. Tomu o čom sme však písali sme sami neverili a nakoniec sme zistili, že naše domnienky boli správne. Apple totiž nedokázalo dostatočne zabezpečiť iOS 9 a dnes vydalo Pangu Jailbreak pre iOS 9.0, 9.0.1 a 9.0.2!

iOS 9 Jailbreak

Pangu dlho netrvalo, kým sa podarilo hacknúť aj iOS 9 a tak si môžu odomknúť svoje zariadenia milióny používateľov na celom svete, nakoľko podporuje aj najnovšie iPhony 6S a 6S plus. Pokiaľ máš záujem o Jailbreak, môžeš si ho stiahnuť tu (zatiaľ len inštalátor pre Windows). Dopredu ťa však upozorňujeme, že redakcia www.svetapple.sk, nie je zodpovedná za prípadné škody, ktoré by mohli vzniknúť pri „oslobodení“ tvojho iPhonu.

Okrem iného ťa chceme upozorniť aj na to, že Jailbreak nemusí spôsobiť len problémy so stabilitou a rýchlosťou celého systému, ale ovplyvňuje aj bezpečnosť. Je potvrdené, že práve cez Jailbreak môžu tvoj telefón dokonca vystopovať či odpočúvať a to určite nikoho neteší. Práve preto je potrebné zvážiť, či sa inštalácia Jailbreaku vôbec oplatí.

Viac sa môžeš dozvedieť v našom článku: →tu

 

iOS 9 Jailbreak - SvetApple.sk

iOS 9 Jailbreak – SvetApple.sk

 

Zoznam zariadení na ktorých môžeš urobiť jailbreak

  • iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5 a iPhone 4s
  • iPad Air 2, iPad Air, iPad 4, iPad 3 a iPad 2
  • iPad mini 3, iPad mini 2,  iPad mini
  • 6. generácia iPod touch a 5. generácia iPod touch

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk