Apple sa vyjadrilo k zamŕzaniu iPadu Pro!

0

Spoločnosť Apple mala prednedávnom menší problém s posledným produktom, ktorý začála predávať. Niektorí zákazníci sa totiž začali vo veľkom sťažovať, že akonáhle sa ich nový 12,9″ miláčik nabije, jeho obrazovka jednoducho zamrzne a nedá sa s ním pracovať. Applu trvalo prakticky celé 4 dni, kým na problém reagoval a vyjadril sa k tomu, čo majú zákazníci s iPadmi robiť.

iPad Pro zamŕza

Najdrahší a najväčší iPad v histórií s pomerne ojedinelým problémom, ktorý určite nepoteší žiadneho z nás. Áno, iPad jednoducho zamŕza a to vtedy, keď sa jeho baterka nabije na 100%. Najhoršie však na tom celom je, že používatelia jednoducho nevedia, čo s touto chybou robiť. Apple posiela pomerne očakávané riešenie. Akonáhle veľký iPad tesne po nabití zamrzne, je potrebné vykonať tvrdý reštart, o tom ako sa vykonáva tvrdý reštart sa dočítaš tu. Spoločnosť nepríjemnú chybu zareagovala, no žiaľ momentálne nedokáže prísť na jej riešenie s aktuálnym systémom iOS 9.1.

Práve preto odkazuje, že si treba chvíľočku počkať na iOS 9.2, ktorý už chybu neobsahuje. Presvedčiť sa o tom, môžu napríklad aj samotní beta testeri, ktorí zamrznutie po nabití eliminovali práve tým, že vyskúšali iOS 9.2 beta. Kedy aktualizácia vyjde zatiaľ netušíme, no je jasné, že to bude niekedy v následujúcich týždňoch!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk