iPad Pro už ide do výroby!

0

To, že Apple predstaví nové iPady už v dohľadnej dobe, je hádam jasné úplne každému. Nikto však neočakáva nijaké výrazne zmeny oproti súčasnej generácii. Tie ani pravdepodobne neprídu, no prekvapenie tu predsa len možno bude. Má ísť konkrétne o 12,9″ iPad, ktorý bude svojou uhlopriečkou zatiaľ najväčším vôbec. Podľa iNews24 je akurát na ceste do výroby!

Plne nahradí váš Macbook

Predstavte si, že ste študent a zvyknete chodiť na prednášky. Máte len svoj Notebook, ktorý nie je práve najľahší, no tablet má malý displej. Netreba sa báť, Apple pravdepodobne už čoskoro predstaví iPad, ktorý ponúkne uhlopriečku až 12,9″. Bude teda pohodlný na písanie poznámok, prezeranie internetových stránok či občasne odreagovanie sa formou aplikácií a hier!

ipad-pro-rumors-taiwanese-supplier-quanta-will-produce-12-9-ipads-next-year-iwatch-devices-also-join-in

Rozdiel medzi iPadom Pro a iPadom Air by mal byť asi taký, ako medzi iPadom Air a iPadom mini – svetapple.sk

Samsung bude vyrábať veľký displej!

Aj napriek tomu, že navonok sa tieto spoločnosti nemajú príliš v láske, niekde vo vnútri musia spolupracovať. Samsung totiž zvykne pre Apple vyrábať rôzne komponenty, ktoré následne použijú v nových produktoch. Rovnako to bude aj v prípade iPadu Pro, pre ktorý má vyrábať veľký 12,9″ displej!

iPad-pro-concept-Ramotion-Top-view

Väčší displej by mohol nahradiť váš počítač – svetapple.sk

iPad Pro je už na ceste do výroby!

Kórejský webový portál iNews24 dnes prehlásil, že sú nové iPady Pro na ceste do výroby. Hlavným dôkazom má byť práve to, že Samsung pracuje na nových displejoch.  Okrem väčšieho displeja ponúkne väčší iPad aj Apple A8X a výkonnejší grafický čip, čo je vzhľadom na väčší displej relatívne logické!

iPad-pro-concept-Ramotion-dynamics-white-background

Najväčší iPad je už vraj na ceste do výroby – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk