iPhone 6 ponúkne okrúhlu duálnu Led diódu!

0

Množstvo ľudí sa pri pohľade na uniknuté zábery či diely pozastavovalo nad detailom, prečo Apple neponúkne opäť duálnu Led diódu rovnako ako tomu bolo v prípade iPhonu 5S. 

True Tone alebo duálna Led dióda

Vyberte si, no v konečnom dôsledku to je jedno. Obidva názvy poukazujú na jeden a ten istý fakt. Ide o to, že True Tone blesk (nazývaný Applom) bol predstavený len minulí rok a podľa doposiaľ uniknutých fotiek a schém to vyzeralo tak, že sa Apple vráti späť ku klasickej Led dióde. Táto záhada, ktorá mohla byť tŕňom v oku množstvu používateľov sa zdá sa vyriešila už dnes kedy unikol komponent, na ktorom môžme vidieť guľatý blesk s dvoma Led diódami. Zdá sa teda, že Apple napokon naozaj použije True Tone blesk s dvoma Led diódami.

iPhone-6-PowerFlex-02

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk