iPhone 6C po boku nových Apple Watch 2?

0
Apple-Watch-2---titulná-fotografia---SvetApple

Dnes sa na internete objavila správa o tom, že spoločnosť Apple predstaví hodinky Apple Watch už začiatkom budúceho roka. Presnejšie by malo ísť o mesiac marec, kedy tieto hodinky budú predstavené na vlastnej Keynote. Do toho sa ale pridala informácia o tom, že s hodinkami príde aj iPhone 6C, ktorý ponúkne 4″ displej.

iPhone 6C už v marci

iPhone 6C je zariadenie, o ktorom sa pomerne dlho hovorí, a podľa uniknutých informácií na ňom spoločnosť Apple v súčasnosti skutočne vo veľkom pracuje. Zariadenie by malo byť zamerané pre tých, ktorí nechcú príliš veľký displej a uspokoja sa aj s uhlopriečkou 4″, no chcú o čosi vyšší výkon ako ponúka takýto posledný iPhone 5S.

Šepká sa tiež, že pôjde o akési vylepšenie pre práve spomínaný model 5S a nedočkáme sa žiadnych dizajnových zmien, ale či je to pravda si skutočne netrúfame povedať. Čo si však trúfame povedať je to, že zariadenie prinesie buď procesor Apple A8 alebo Apple A9, kvalitný fotoaparát a v neposlednom rade aj novú farbu Rose Gold.

Pokiaľ pôjde o „iPhone 5S mark II“, pravdepodobne Apple trošíčku sklame, no pokiaľ predstaví 4″ iPhone s dizajnom iPhonu 6, nájde si svoju klientelu. Osobne by som tiež uvažoval nad kúpou a to som majiteľom iPhonu 6S Plus. Jednoducho sa mi myšlienka menšieho iPhonu páči. To, či ho v marci skutočne uvidíme samozrejme nie je oficiálna informácia a špekulácie nasvedčujú tomu, že to je tak 50/50. Ak ho Apple nepredstaví v daný mesiac, iPhone uvidíme až v septembri.

iPhone 5C - svetapple.sk

iPhone 5C – svetapple.sk

Zdroj:9to5mac

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk