iPhone SE unboxing našej redakcie!

0
iPhoneSE-unboxing----titulná-fotografia---SvetApple

Ako sme už písali, podarilo sa nám hneď na začiatku predaja zohnať úplne nový iPhone SE, ktorý bol predstavený len zopár týždňov dozadu. Toto zariadenie samozrejme testujeme v redakcií a postupne ti budeme prinášať rôzne zaujímavé články na tému SE. Každopádne teraz sme pre teba pripravili krátky unboxing, ktorý ťa oboznámi s tým, čo všetko nájdeš v krabici od tejto jablkovej novinky. Poďme teda na to!

iPhone SE unboxing našej redakcie!

Apple predstavuje jeden iPhone za druhým. Väčšinou sa dočkáme len novej generácie, niekedy v septembri, no tentokrát sme sa pomerne netradične iPhonu dočkali už v marci, kedy ho Apple predstavilo na svojej poslednej Keynote. Toto zariadenie sa začalo po celom svete predávať len teraz a čuduj sa svete, jeden novučičký kus vlastníme už aj my. Presne preto sme sa rozhodli, že ho vystavíme sérií testov, v ktorých ti iPhone predstavíme.

V prvom rade pôjde o unboxing, to samozrejme nie je veľmi test, ale niekedy sa hodí vedieť, čo vlastne s telefónom dostaneme v krabici. V prvom rade by sme začali asi samotnou krabicou, ktorá je celkom rovnaká, ako tá k iPhonu 5S, s výnimkou rozličných nápisov a iného predného obrázka, kde je na miesto klasicky odomknutého telefónu na displeji kvet.

IMG_5328

Pomaly telefón rozbaľujeme a akonáhle otvoríme krabičku, už na nás čaká pripravený iPhone SE, na ktorý sa už veľmi dlho tešíme. Po vybratí môžme konštatovať, že vyzerá takmer rovnako, ako model 5S a pokračujeme ďalej. V prvej časti balenia nájdeme už klasicky návody so spinkou na vyberanie SIM karty. Je tu všetko, čo potrebuje a Apple nezabudlo ani na nálepky, ktoré nájdeme pri každom Apple produkte.

Pod tým sú potom sluchátka EarPods, ktoré sme po prvý krát mohli vidieť pri iPhone 5 v roku 2012. Vedľa nich originálny adaptér na nabíjačku a potom Lightning dátový kábel. Balenie je teda klasické a v podstate rovnaké ako pri každom inom iPhone. Telefónu prakticky nič nechýba a človek sa môže tešiť na výborný výkon.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk