Máme informácie o iOS 8.4!

0
iOS 8.4 - svetapple.sk

Spoločnosť Apple už dávnejšie vydala beta verziu svojho mobilného operačného systému iOS 8.4, ktorý by mal priniesť niekoľko zásadných zmien. Hlavnou zmenou bude určite aplikácia Hudba, ktorá prešla už v bete kompletným „reedizajnom“. Pribudlo tu hneď niekoľko noviniek, ktoré prispievajú k omnoho lepšiemu ovládaniu.

iOS 8.4

iOS 8.4 beta Apple vydalo ešte pomerne dávno, no my sme už si stihli túto beta verziu na naše iPhony nainštalovať a testujeme, ako funguje. Po stránke stability to je celkom OK (minimálne na betu) a po stránke funkcionality taktiež.

iOS 8 -svetapple.sk

iOS 8 -svetapple.sk

Aj keď tu pribudla kompletne prerobená aplikácia Hudba, na ktorú si budú možno niektorí dlhšie zvykať, dá sa to a po pár desiatkach minút sa v nej budeš pohybovať akoby si ju používal celý život. Aj keď sú tu niektoré detaily, ktoré by mohli byť iné, ako napríklad malý text pri playlistoch, vďaka ktorému sa v aplikácii horšie pohybuje, veríme že Apple podobné chyby vyrieši v oficiálnej verzii pre používateľov.

Okrem noviniek však vieme aj ďalšiu pomerne zaujímavú informáciu, ktorú zaiste ocenia tí, ktorým iOS 8.3 blbne a potrebujú update. iOS 8.4 príde už koncom tohto mesiaca, a mala by okrem noviniek priniesť aj lepšiu stabilitu.

 

iOS 8.4 hudba - svetapple.sk

iOS 8.4 hudba – svetapple.sk

 

 

 

 

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk