Nová reklama na iPhone 5S s názvom „Parenthood“

0

Aj v dobe, kedy iPhone 5S už pomaly končí svoju púť, sa spoločnosť Apple snaží dopredať posledné kusy svojho smartfónu. Dôkazom má byť aj reklama, ktorá prednedávnom z Coupertina vyšla.

„Parenthood“

Je názov novej jednominútovej reklamy od jablkovej spoločnosti. V preklade to znamená „rodičovstvo“ a hlavným cieľom je poukázať na to, že aj smartfón vám ho môže spríjemniť a zároveň aj pomôcť v rôznych situáciach, ako napríklad hľadanie psa, meranie teploty či hľadanie plyšového sloníka pod posteľou 🙂 . Celú reklamu sprevádza pieseň z názvom Life of Dreams od Julie Doiron.

Na konci reklamy nájdeme slogan, v ktorom sa píše „You´re more powerful than you think“ čo v preklade znamená „Ste silnejší než si myslíte„.

 

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk