Poznáme dátum, kedy príde iPad Pro!

0
iPad-Pro-dátum---titulná-fotografia---SvetApple

iPad Pro je najväčší tablet, aký kedy spoločnosť Apple predstavila a je určený predovšetkým na profesionálnu grafiku. Práve preto nie je jeho cenovka práve najnižšia a pokojne ho môžeme zrovnávať s takým MacBookom, ktorý je ale oproti nemu úplne niekde inde. Zatiaľ sa nevedelo, kedy tento obor medzi tabletmi príde do predaja, no dnes už to vieme. Bude to tento piatok, 13. novembra. 

iPad Pro už v piatok

Už počas tohto piatku, 13. novembra (hádam to nebude nešťastný piatok „trinásteho“) by sa mal začať predávať iPad Pro. Zariadenie s uhlopriečkou 12,9″ by mohlo doraziť v niekoľkých kusoch aj do našich končín a v rovnaký dátum by mala začať spoločnosť Apple ponúkať k tomuto tabletu aj príslušenstvo ako je Apple Pencil či Bluetooth Keyboard.

Novinka začína na pamäti 16GB a následuje 64GB, no a potom 128GB. Cena sa pohybuje od 799$ po 1079$ za najdrahšiu verziu. Pripočítame k tomu ale ešte Apple Pencil a klávesnicu a dostaneme sa niekde na hranicu 1300$, čo je za tablet skutočne veľa. Pokiaľ ho ale niekto potrebuje na profesionálnu robotu tak prečo nie!

zdroj: cultofmac.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk