Steve Wozniak: Apple malo predstaviť väčší iPhone už dávno!

0
Steve Wozniak - svetapple.sk

Steve Wozniak patrí v technologickom svete medzi najrešpektovanejšie osoby. Práve on totiž založil spoločnosť Apple spolu so Stevom Jobsom ešte v roku 1976. Aj napriek tomu, že vo „svojej“ spoločnosti už takmer 30 rokov nepracuje, stále je vyplácaný ako technologický poradca. Nedávno vyhlásil, že Apple malo väčšie iPhony predstaviť už dávno!

Skúša všetko

Steve Wozniak vo svojom prehlásení uviedol, že síce obľubuje Jablkovú spoločnosť, no nie je zástancom len jej nápadov. Totiž, na svojej pozícii v technologickom svete, zvykne testovať aj iné konkurenčné smartfóny, nielen tie od Apple, čoho výsledkom bolo aj jeho posledné prehlásenie, že Apple malo predstaviť väčší iPhone už pred troma rokmi! Pre CNN Money uviedol:

„Apple by malo omnoho väčší podiel na trhu so smartfónmi, keby prišlo s iPhonom s väčším displejom počas posledných troch rokov“ potom dodal „Mohlo by lepšie súperiť z konkurenčnou spoločnosťou Samsung“

stevee

Steve Wozniak testoval aj konkurenciu! – svetapple.sk

Samsung  je najväčším predajcom smartfónov na svete!

O tomto vyjadrení si už urobte názor sami. Je žiaľ pravda, že Apple má na trhu so smartfónmi podiel „len“ 12%, čím sa zaraďuje na druhé miesto hneď za konkurenčný Samsung, ktorý má až raz toľko a teda 24%. Treba však dodať, že predaje iPhonu činia len High-end smartfóny. Naopak Samsung ponúka širokú škálu smartfónov, ktoré predstavuje naozaj často. Samsung Galaxy S5 či Note 4 ovplyvňujú toto číslo len veľmi nevýrazne!

steveeee

Samsung Galaxy S5 – svetapple.sk

 

 

 

 

 

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk