Výroba nových iPhonov bude urýchlená vďaka Pegatronu

0

Hneď po začatí predaja nových Jablkových smartfónov zostalo samotné Apple prekvapené obrovským záujmom o svoje zariadenia. Spočiatku sa iPhonov predalo toľko, že momentálne nie sú dostupné všetky ich varianty! Tomuto by mal pomôcť Pegatron ktorý bude možno taktiež vyrábať nové iPhony. Podľa Nikkei rozširujú výrobné kapacity!

Vyrábať by mali hlavne 6 Plus!

Hlavnou prioritou výroby Pegatronu by mal byť najmä väčší 5,5″ iPhone 6 Plus, s ktorým mal zo začiatku Foxconn obrovské problémy, čo sa podpísalo aj pod jeho výrazne meškanie. Vďaka „posile“ by už dodávky Jablkových zariadení nemuseli meškať a Apple by mohol pokojne naplniť svoj sľub, že iPhone 6 bude do Vianoc naozaj všade!

iphone-6-image-7

CEO nič nepotvrdil!

Táto správa síce obletela svet naozaj rýchlo, CEO samotného Pegatronu však zatiaľ nepotvrdil nič, čo by súviselo alebo aspoň mohlo súvisieť s výrobou nových iPhonov 6. Namiesto toho sa však pochválil pri oznamovaní finančných výsledkov, že jeho spoločnosť investovala do zrýchlenia a skvalitnenia výroby viac ako 200 000 000$ s tým, že budúci rok chce investovať ďalších 300 000 000$. Pokiaľ sa nad tým zamyslíme, výroba nových iPhonov by bola pre Pegatron maximálne výhoda, čo by súviselo aj s neustále vyšším záujmom o zariadenia. To by sa samozrejme malo odzrkadliť aj na záverečných vyšších ziskoch.

foxconn-2612c9ae1e3a4bbb9b3496890fa153dd66697f9b-s6-c30

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk