Apple ti vymení 27″ iMac za 27″ 5K iMac!

0

Spoločnosť Apple je známa predovšetkým pre svoje neuveriteľné produkty, avšak sú tu aj iné veci, ktoré vedia používateľov pekne potešiť. Patrí medzi ne napríklad aj prístup personálu v obchodoch Apple Store alebo Apple Online Store. Práve tu sa ukázala veľkorysosť, keď si jeden zákazník v posledný deň predaja objednal 27″ iMac, no Apple mu poslalo novší model z retina displejom, ktorý sa už predával za rovnakú cenu!

Výmena

Apple v utorok predstavilo úplne nový iMac s 5K retina displejom, ktorý je ešte dostupnejší ako jeho drahší a výkonnejší model. Toto zariadenie nahradilo v podstate starý dobrý 27″ iMac a spoločnosť ho zaradila do ponuky ešte v deň, keď ho predstavila. Jeden z fanúšikov spoločnosti si zakúpil ešte starý 27″ iMac v deň, kedy na trh prišla nová verzia s 27″ 5K displejom za v podstate rovnakú cenu. Určite by nejedného z nás veľmi nahnevalo, keby si kúpil starý produkt za cenu nového, ktorý ho má nahradiť už o pár hodín, no nevieme o tom. Spoločnosť Apple si však zákazníkov váži a záujemcovi o starý Mac zaslalo e-mail, v ktorom ho upozornilo, že medzičasom vyšiel nový iMac s 5K retina displejom a vzhľadom na rovnakú cenu mu objednávku vymenili.

Tomuto hovoríme veľkorysosť a najmä špičkový prístup k zákazníkovi, vďaka ktorému si nás všetkých Apple získal!

iMac - svetapple.sk

iMac – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk