Pozri sa do iPhonu!

0

Veľa ľuďom záleží na tom, ako ich telefón vyzerá z vonku. Je to logické. Apple si dáva na dizajne mimoriadne záležať. Nie len, že sa snaží urobiť vždy čo najkrajšie krivky ale používa pri tom aj najlepšie a na“luxusnejšie“ materiály, ktoré sú pre bežným spotrebiteľov v ponuke. To, že si Apple dávalo záležať aj na dizajne telefónov zvnútra si možno nevedel. Tu si môžeš pozriež to, ako vyzerali všetky modely!

Posadnutosť od iPhonu 4

Ako iste vieš, Steve Jobs netrval len na tom, aby bolo všetko dotiahnuté do posledného detailu navonok ale trval aj na tom aby vyzeral dobre aj samotný hardvér zariadení. Svoje zásady ale evidentne pri iPhone zo začiatku až tak vážne nedodržiaval. Netvrdíme, že telefóny neboli dokonalo premyslené ale krajšie to už vyzerá od iPhonu 4 vyššie. Steve si vždy potrpel aj na tie najmenšie detaily. Pozri si napríklad samotný papierik na pohodlnejšie vyberanie baterky (na iPhone 4), ktorý slúžil servisným technikom.

Nové modely už vyzerajú prakticky veľmi podobne. Na jednej polke zaraidenia sa nachádza baterka na druhej potom zvyšok hardvéru. Uvidíme, ako to ale bude vyzerať na iPhone X. Pravda je taká, že telefón pravdepodobne prinesie koncepciu s baterkou uloženou do písmena L. Bude sa teda jemne líšiť od súčasných modelov a to všetko na úkor dlhšej výdrže. Dúfajme teda, že sa to Applu všetkým podarí bez akýchkoľvek ďalších problémov a zatiaľ si môžeš pozrieť na stránke Bloomberg všetky zariadenia ako zvonku, tak aj zvnútra. Neváhaj a sleduj!

iPhone - svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk