SIM port vo farbe „Glossy Space Black“ sa objavil na internete

0

Farebné prevedenia Apple produktov sa za posledné roky trošku zmenili a aj kvôli konkurenčným zariadeniam je na Apple vyvíjaný tlak na to, aby pridalo viacero prevedení, ktoré by sadli viacerým zákazníkom. Posledná pridaná farba nielen pri iPhonoch ale aj pri MacBookoch Air síce potešila, no už teraz sa šušká o ďalších farbách.

SIM port vo farbe „Glossy Space Black“ sa objavil na internete

Rose gold, teda ružové zlato je farba, ktorá je v portfóliu farebných prevedení najnovšia a okamžite si získala svojich fanúšikov a hlavne fanúšičky. Jemná ružová v spojení s eleganciou tela iPhonu jednoducho k sebe patria.

Japonský web MacOtakara, ktorý už skôr prišiel s informáciou, že Apple uvedie tmavšie prevedenie ako náhradu Space Gray v budúcom iPhone 7 či 7s. Tento web to tvrdí aj vďaka fotkám portu na SIM kartu, na ktorom je jasne vidieť už známe farby Gold, Rose Gold, Silver a Space Gray. Avšak lesklý čierny port je práve tá novinka vo farbách iPhonov, ktorá by mala byť medzi dostupnými prevedeniami budúceho, či budúcich iPhonov.

Už siedmeho

Už skôr sa na internete objavili obrázky iPhonu s farbou Deep Blue, ktorá jednoducho k nemu pasuje a skutočný iPhone práve v tejto farbe by si získal mnoho fanúšikov. No na druhej strane, tak ako vznikali všetky úniky, aj tento so SIM portami mohol vznikať podobne a to ako falošný. Už na prvý pohľad je zrejmé, že „Glossy Space Gray“ je až príliš lesklá a pokiaľ je port lesklý, celý iPhone by musel vyzerať rovnako.

Znamenalo by to teda zmenu (ak je to vôbec možné) technológie spracovania hliníka, ktorý Apple používa v takmer všetkých produktoch, kde je matný. Musel by byť teda úplne lesklý a hladký, čo by pripomínalo sklo. Každopádne, vyzerá to zaujímavo a všetko sa potvrdí alebo vyvráti už v stredu, 7. septembra, kedy Apple na špeciálnom evente v Bill Graham Civic Auditorium predstaví svetu nové iPhony.

gloss_black_iphone_sim_tray

Zdroj: macrumors.com

 

About The Author

Michal je autorom článkov nášho magazínu a taktiež ti pomáha riešiť tvoje problémy v správach na FB. Venuje sa nielen magazínu SvetApple, ale aj fotografovaniu s iPhonom či tvorbe pozadí a článkov o fotení.