Pravidelne zatváraš aplikácie manuálne? Robíš to zbytočne!

0

Veľa ľudí robí každý deň jednu chybu pri používaní iPhonu. Ak si prečítaš tento článok spoznáš pravdu a zmení to tvoje návyky.

Pravdepodobne to vidíš aj ty, že ľudia neustále vypínajú všetky aplikácie cez multitasking v domienke, že tým ušetria batériu. Pravda je taká, že ak sa posúvaš medzi aplikáciami, takmer žiadna nie je práve otvorená a používa sa. Sú to akoby screenshoty, alebo ukážky aplikácií tak, ako si ich naposledy ukončil a otvoril inú. iOS, operačný systém, na ktorom beží iPhone a iPad je našťastie taký múdry, že ich ukončí sám. A funguje to už roky. Nevravíme, že nie sú situácie, kedy sa spomínané manuálne ukončenie aplikácií nehodí. Pri staršom hardvéri a náročných aplikáciach sa to sem-tam zíde. „Netreba hovoriť, že nie je potrebné aplikácie manuálne ukončiť. Ale vo všeobecnosti, nie je nutné ich zavrieť pokým nereagujú.“ podľa Apple.

About The Author

Michal je autorom článkov nášho magazínu a taktiež ti pomáha riešiť tvoje problémy v správach na FB. Venuje sa nielen magazínu SvetApple, ale aj fotografovaniu s iPhonom či tvorbe pozadí a článkov o fotení.