Walmart uviedol Walmart Pay

0
Walmart-Pay---titulná-fotografia---SvetApple

Americká sieť obchodov Walmart oznámila, že zákazníci, ktorí platia za tovar cez smartfóny, môžu využívať novú službu Walmart Pay ako na Androide, tak aj na iOS.

Platby budú prebiehať prostredníctvom aplikácie Walmart. Háčik je v tom, že služba nie je dostupná vo všetkých obchodoch siete, ale len vo vybraných pobočkách, kde služba bude dostupná. Obchodná sieť chce byť k svojim zákazníkom bližšie a aby bolo nakupovanie rýchlejšie a ľahšie. Registrácia prebieha prihlásením do systému, pridaním kreditnej karty či zľavovej karty a vytvorením hesla. Jednoduchšia a rýchlejšia cesta je však použiť Touch ID.

Je vidieť, že mobilné platby sa stávajú čoraz populárnejšími a s čoraz viac dostupnými zariadeniami. Podobného kroku sa možno raz dočkáme aj my. Walmart je po sieti francúzskej sieti Carrefour najväčším reťazcom sveta.

Zdroj: iclarified.com

About The Author

Michal je autorom článkov nášho magazínu a taktiež ti pomáha riešiť tvoje problémy v správach na FB. Venuje sa nielen magazínu SvetApple, ale aj fotografovaniu s iPhonom či tvorbe pozadí a článkov o fotení.