Spikes: Super aplikácia na dlhé chvíle

0
spikes-svetapple.sk

Poznáte to, sedíte v škole na nejakej zdĺhavej hodine predmetu, ktorý vás vôbec nezaujíma. Poprípade cestujete ráno v autobuse a počas tejto cesty máte chuť robiť aj niečo iné ako sa len pozerať z okna. Spikes je super aplikácia presne na takéto chvíle. Je to veľmi jednoduchá zábavka.

Spikes

Osloví vás najmä svojim lákavým vzhľadom a ak vás hra pohltí, už nebudete chcieť prestať hrať. Podstata hry je prostá, poskakujete podobne ako v hre Flappy Bird, avšak tu len z jednej strany na druhú. Z bočných stien, od ktorých sa odrážate, však vyliezajú „bodce,“ ktorým je potreba sa vyhnúť, ináš vtáčik zomrie. V hre nazbierate cukríky alebo diamanty, pomocou ktorých si môžete kupovať nových, zaujímavejších vtáčikov.

Herné módy

Hra ponúka aj rôzne herné módy ako napríklad „cave.“ V tomto móde, už podľa názvu asi tušíte, sa so svojim vtáčikom budete snažiť dosiahnuť čo najväčšie skóre v jaskyni čo nieje až také ľahké. Čo sa nám na hre veľmi páči je možnosť nehrať iba sám ale zahrať si aj so svojím kamarátom v móde pre dvoch. V hre si môžete taktiež rozširovať svet, v ktorom prilietavajú vtáčiky, a dávajú diamanty na kúpu nových vtáčikov. Hra má ďalej pripravené rôzne možnosti vylepšovania a ďalšie herné módy.

Ak sa vám hra zapáčila tak neváhajte a stiahnite si ju priamo tu: Don’t Touch The Spikes – Ketchapp

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk